facebook google-plus
map marker blue
ul.Kliniczna 2A 80-402 Gdańsk, Polska
GPS coordinates: 54.377641, 18.627871
phone blue 16 +48 58 731-07-37
mail blue16 admin@dm-group.pl

O nas

     Jesteśmy firmą z siedzibą w Gdańsku zajmującą się importem oraz sprzedażą hurtową odżywek i suplementów sportowych klasy premium. Głównym naszym celem jest rozwinięcie sieci dystrybucji amerykańskich marek w Polsce, a tym samym zwiększenie ich popularności na terenie kraju, a następnie całej Europy.

     Mamy kontrakty z takimi światowymi producentami suplementów, odżywek dla sportowców jak: MusclePharm, Arnold Series, MuscleTech oraz ekskluzywną umowę z Nutrabolics.

     Jesteśmy jedynym w Polsce bezpośrednim importerem odżywek z USA. Oznacza to, że sami sprowadzamy towar do Polski, poczynając od kontaktu z producentem aż po odprawę celną. Kupując od nas, kupujesz z pierwszej ręki - nie płacisz pośrednikom.

     Wiele sklepów w Polsce bezpodstawnie określa się jako hurtownie, podczas gdy są tylko jednym z ogniw długiego łańcucha pośredników. Współpraca z taką firmą to brak wielu opcji przyjaznych klientowi, takich jak np. możliwość zwrotu bądź wymiany towaru.

     Tylko bezpośredni importer oferuje najlepszą cenę i przyjazną politykę zwrotów/ wymiany, a także bezpłatną reklamę jako wojewódzkiego dealera na oficjalnej stronie producenta w Polsce.

     Zapraszamy do współpracy!