facebook google-plus
map marker blue
ul.Kliniczna 2A 80-402 Gdańsk, Polska
GPS coordinates: 54.377641, 18.627871
phone blue 16 +48 58 731-30-30
mail blue16 admin@dm-group.pl

Nasze marki

 

"DM-GROUP Sp. z o.o" jest oficjalnym reprezentantem światowej marki odżywek dla sportowców – Nutrabolics. 

Nutrabolics to poważny krok w kierunku nowych osiągnięć. Kanadyjski producent odżywek dla sportowców wyszedł na rynek światowy dość niedawno, ale dzięki swojemu odpowiedzialnemu podejściu potrafił zrobić to, czego nie udało się nikomu – zasłużyć na zaufanie nie tylko zawodowych sportowców, lecz również ludzi, którzy dbają o swoje zdrowie.

Innowacyjne podejście do opracowania suplementów diety i ich doskonalenie to podstawowa zaleta Nutrabolics. Własne laboratoria badawcze pozwalają na osiągnięcie doskonałości nie tylko w kwestii jakości, lecz także wysokiej efektywności. Warto też zaznaczyć, że wszystkie suplementy tej firmy są absolutnie bezpieczne i nieszkodliwe dla zdrowia atletów.

Odżywki dla sportowców Nutrabolics pozwalają wybrać wszystko to, co jest potrzebne do osiągnięcia postępów w sporcie: proteiny, kreatynę, gainery, witaminy dla kobiet i mężczyzn, spalacze tłuszczu, aminokwasy, tlenek azotu, BCAA i in.

Warto wyróżnić produkty, które pod względem swojej efektywności i działania zajęły czołowe miejsca w swoich kategoriach: Amino Power 2000, Hyperwhey, MassFusion i IsoBolic.

Firma Nutrabolics posiada wszystkie niezbędne certyfikaty jakości wpływowych organizacji cGMP. Cena Nutrabolics jest dość atrakcyjna, mimo wysokiego kosztu opracowań i produkcji suplementów sportowych producent utrzymuje cenę na dostępnym dla wszystkich poziomie.

Pozytywne opinie o Nutrabolics świadczą o tym, że ta firma rzeczywiście produkuje odżywki i suplementy najwyższej klasy, co z kolei gwarantuje osiągnięcie oczekiwanych rezultatów podczas treningu oraz  regularnych postępów przez sportowców. 

Z Nutrabolics dostajesz najlepsze z najlepszego!

 

W pliku znajdują się szczegółowe informacje dotyczące produktów danej marki, których można użyć, aby uzupełnić swoją stronę internetową.

 

Plik zawiera:

- katalog produktów danej marki w formacie *.xls;

- opis produktów w formacie *.doc;

- obrazy (zdjęcia) w formacie .png lub .jpg;

- tabele ze składem w formacie .jpg lub .xls.

 

Katalog – to bardzo przydatne narzędzie, pewnego rodzaju rejestr, który pomoże Ci łatwo i w szybki sposób wypełnić stronę produktami

DO POBRANIA

Zaktualizowane: 16.07.2015