facebook google-plus
map marker blue
ul.Kliniczna 2A 80-402 Gdańsk, Polska
GPS coordinates: 54.377641, 18.627871
phone blue 16 +48 58 731-07-37
mail blue16 admin@dm-group.pl

Nasze marki

Firma MuscleTech to niewątpliwie uznany lider w produkcji  suplementów i odżywek dla sportowców i jak większość firm tej dziedziny pochodzi z USA. Można powiedzieć, że suplementy i odżywki firmy MuscleTech w zakresie produkcji suplementów i odżywek dla sportowców to marka klasy luks.

Dzisiaj trudno jest uwierzyć, że ogromny producent suplementów i odżywek MuscleTech wyrósł do niezwykłych rozmiarów z małego domowego laboratorium. MuscleTech posiada centrum naukowo-badawcze oraz dwie siedziby, w Kanadzie i USA. Pod względem sprzedaży w USA MuscleTech zajmuje jedno z czołowych miejsc w rankingu 100 najlepszych producentów. Największy popyt mają wyprodukowane dzięki zastosowaniu najnowyszch technologii   kompleksy przedtreningowe, kreatynowe i spalacze tłuszczu. Proteiny i gainery również są cenione przez klientów. Aż 4 produkty firmy:  Hydroxycut Hardcore, Nitro-Tech Hardcore, NaNOVapor i Cell-Tech Hardcore znalazły się na liście 50 najlepszych produktów w rankingu "top 50".

Co roku firma przeznacza spore środki na badania i kolejne opracowania, angażując w tym celu naukowców ze wszystkich dziedzin, co nie jest praktykowane przez inne firmy również specjalizujące się w zakresie produkcji suplementów i odżywek dla sportowców (jak wynika z przeprowadzanych badań). 

Siedziba firmy znajduje się bezpośrednio w USA, a suplementy diety proponowane przez firmę są pomyślnie sprzedawane w wielu krajach na świecie.

We wszystkich opracowaniach MuscleTech widoczne i stosowane są najnowsze technologie z zakresu medycyny sportowej. Cała produkcja posiada patenty, gwarantujące bezpieczeństwo i pewność preparatów, które mają przyjemny smak i w łatwy sposób można je przyjąć. Produkty MuscleTech mają rewelacyjne opakowania, które cieszą oko i nie wpływają negatywnie na emocje.

Można śmiało powiedzieć, że firma MuscleTech, pomyślnie rozpocząwszy swoją działalność w 1995 roku, nie ustępuje innym i co roku wzmacnia swoją pozycję na rynku.

Muscletech – odżywki i suplementy dla sportowców nr № 1 na świecie!