facebook google-plus
map marker blue
ul.Kliniczna 2A 80-402 Gdańsk, Polska
GPS coordinates: 54.377641, 18.627871
phone blue 16 +48 58 731-07-37
mail blue16 admin@dm-group.pl

Nasze marki

Firma "DM-GROUP Sp. z o.o" reprezentuje dość znaną amerykańską markę suplementów i odżywek dla sportowców - MusclePharm. Firma MusclePharm zajmuje się wytwarzaniem odżywek dla sportowców, kompleksów witaminowo-minerałowych oraz specjalnych suplementów. 

Została założona w 2003 roku w Denver, USA i w ciągu niespełna 10 lat swej działalności została poważnym producentem suplementów i odżywek dla sportowców. Założyciel firmy Brad Pyatt jest zawodowym sportowcem Narodowej Ligi Futbolowej, dlatego świetnie wie, co jest potrzebne atlecie dla osiągnięcia wysokich wyników w sporcie, potrafił więc swoją wiedzę wykorzystać w filozofii firmy.

Opracowaniem suplementów i odżywek dla sportowców MusclePharm zajmują się jedni z najlepszych specjalistów w tej dziedzinie, tacy jak: Eric Serrano, Paul Dillett, Richard Ogden, Jordan Moon, Laura Carson i jeszcze dziewięciu innych znanych naukowców, co pozwala firmie na wykorzystanie czołowych technologii w swojej produkcji.

Linia suplementów zawiera już 20 pozycji i MusclePharm nie zamierza na tym poprzestać. Firma posiada własne centrum naukowo-badawcze, w którym jest testowana produkcja MusclePharm na sportowcach różnych dyscyplin sportowych.

MusclePharm wykorzystuje tylko dozwolone składniki i skład w procesie produkcji swoich peparatów, więc wszyscy stosujący suplementy i odżywki dla sportowców MusclePharm mogą być pewni, że nie zawierają one zabronionych substancji.

Wieloletnie doświadczenie w różnych dziedzinach sportu pomogło stworzyć wyjątkowe, uniwersalne suplementy gwarantujące wynik niezależnie od profesjonalizmu i rodzaju uprawianego przez sportowca sportu.

Asortyment marki jest ciągle uzupełniany nową produkcją, ponieważ firma stara się cały czas wyprzedzać swoich konkurentów. Spośród produktów MusclePharm warto wyróżnić CoreSeries, która została hitem 2011 roku. W 2013 roku MusclePharm wspólnie z WalgreenCompany stworzyła wyjątkową serię produktów FitMiss. Główną zaletą tej linii jest opracowanie jej z uwzględnieniem osobliwości organizmu kobiety. Można z całą pewnością powiedzieć, że MusclePharm będzie w dalszym ciągu proponować suplementy i odżywki dla sportowców wysokiej jakości.

MusclePharm – wybieraj najlepsze! Zostań najlepszy!

 

W pliku znajdują się szczegółowe informacje dotyczące produktów danej marki, których można użyć, aby uzupełnić swoją stronę internetową.

 

Plik zawiera:

 - katalog produktów danej marki w formacie *.xls;

- opis produktów w formacie *.doc;

- obrazy (zdjęcia) w formacie .png lub .jpg;

- tabele ze składem w formacie .jpg lub .xls.

 

Katalog – to bardzo przydatne narzędzie, pewnego rodzaju rejestr, który pomoże Ci łatwo i w szybki sposób wypełnić stronę produktami

DO POBRANIA

Zaktualizowane: 07.08.2015