facebook google-plus
map marker blue
ul.Kliniczna 2A 80-402 Gdańsk, Polska
GPS coordinates: 54.377641, 18.627871
phone blue 16 +48 58 731-07-37
mail blue16 admin@dm-group.pl

Nasze marki

gifted about brend

 

Firma DM Group podpisała kontrakt na wyłączność z marką Gifted Nutrition! Od teraz DM Group jest wyłącznym przedstawicielem i importerem Gifted Nutrition na Ukrainie. Gifted Nutrition - to amerykańska marka odżywek sportowych, która została stworzona przez światowej sławy kulturystę Phila Heatha w 2014 roku. Gifted Nutrition – jest jedyną marką na rynku odżywek sportowych stworzoną przez aktualnego pięciokrotnego Mr. Olympia.

 

Fakt, że twórcą marki jest światowej sławy kulturysta wskazuje na wyraźną przewagę odżywek Gifted Nutrition nad produktami innych firm. Phil Heath wykorzystał swoje doświadczenie i przyczynił się do rozwoju suplementów, które rzeczywiście działają. W rezultacie powstały klasyczne odżywki treningowe (kreatyna Creatine, białko ULTIMATE ISO WHEY ™, gainer Ultimate Mass Gainer oraz innowacyjne produkty (spalacze tłuszczu SUPERLEAN ™).

 

Wszystkie suplementy Gifted Nutrition są produkowane wyłącznie z najwyższej jakości składników i komponentów. Przełomowe badania naukowe i proces produkcji od razu wyniosły markę na światowy poziom.

 

Aktualnie w linii produktów Gifted Nutrition znajduje się wiele wysokojakościowych suplementów jak białko, kreatyna, aminokwasy, gainery, kompleksy przedtreningowe, boostery testosteronu i preparaty specjalne, które nie mają odpowiedników.