facebook google-plus
map marker blue
ul.Kliniczna 2A 80-402 Gdańsk, Polska
GPS coordinates: 54.377641, 18.627871
phone blue 16 +48 58 731-07-37
mail blue16 admin@dm-group.pl

Nasze marki

Arnold Series

ARNOLD SERIES HISTORIA PRODUKTÓW

Arnold Schwarzenegger odżywki dla sportowców uważał za niewiarygodne i wykraczające poza granice nauki.

Niniejsza seria odżywek sportowych to kolejny etap. Po spotkaniu z zespołem musclepharm i zapoznaniu się z zasadami firmy zrozumiałem, że będzie ona idealnym partnerem w tworzeniu serii odżywek dla sportowców i promowaniu ćwiczeń fizycznych na całym świecie. Ich zamiłowanie do nauki i tworzenia odżywek dla sportowców w pełni odpowiada mojemu celowi - pomóc każdemu poznać zalety zdrowego trybu życia. "Jestem szczęśliwy, że mam możliwość pracy nad ekskluzywną serią produktów musclepharm, która nie tylko ma moje imię, lecz również odzwierciedla mój stosunek do wychowania fizycznego."

Nigdy wcześniej Arnold Schwarzenegger nie reprezentował firmy wytwarzającej odżywki dla sportowców. Współpracuje on bezpośrednio z zespołem naukowców MusclePharm, żeby stworzyć monumentalną, rewolucyjną, bezpieczną i rzeczywiście działającą serię produktów.

Jeśli pragniesz ćwiczyć i budować niesamowite mięśnie, po prostu idź po śladach arnolda.

 

W pliku znajdują się szczegółowe informacje dotyczące produktów danej marki, których można użyć, aby uzupełnić swoją stronę internetową.

 

Plik zawiera:

- katalog produktów danej marki w formacie *.xls;

- opis produktów w formacie *.doc;

- obrazy (zdjęcia) w formacie .png lub .jpg;

- tabele ze składem w formacie .jpg lub .xls.

 

Katalog – to bardzo przydatne narzędzie, pewnego rodzaju rejestr, który pomoże Ci łatwo i w szybki sposób wypełnić stronę produktami

DO POBRANIA

Zaktualizowane: 23.07.2015