facebook google-plus
map marker blue
ul.Kliniczna 2A 80-402 Gdańsk, Polska
GPS coordinates: 54.377641, 18.627871
phone blue 16 +48 58 731-07-37
mail blue16 admin@dm-group.pl

Aktualności

FIWE 2015 Międzynarodowe Targi Fitness & Wellness w Warszawie

wtorek, 15 wrzesień 2015
FIWE 2015 Międzynarodowe Targi Fitness & Wellness w Warszawie

12-13 września 2015 odbyły się Międzynarodowe Targi Fitness & Wellness w Warszawie, które są obecnie najbardziej prestiżowym wydarzeniem tej branży w Polsce.

Nasz zespół wziął w nich udział reprezentując markę Nutrabolics najpopularniejszego kanadyjskiego producenta odżywek dla sportowców oraz jednego z liderów na światowym rynku żywienia sportowców i ludzi prowadzących aktywny tryb życia.

 

Wszyscy odwiedzający nasze stoisko podczas FIWE 2015 mieli możliwość spróbowania produktów w czasie bezpłatnej degustacji, porozmawiania z nami o szczegółach współpracy oraz zrobienia sobie zdjęć z naszymi pięknymi hostessami czyli Mileną Wojciechowska zawodniczką PZKFiTS w kategorii Bikini Fitness, brązowa Medalistka Mistrzostw Polski 2015 oraz Agnieszką Piątek manager klubu Befit w Gdańsku i instruktorka zajęć na maszynach eliptycznych INDOORWALKING(R) Dziewczyny z rewelacyjną energią rozdawały prezenty i opowiadały o naszej marce.

 

Targi FIWE 2015 to wydarzenie o biznesowym charakterze, które zaprezentowało bogatą gamę sprzętu, akcesoriów oraz usług fitness I wellness. Podczas imprezy było przygotowanych mnóstwo atrakcji między innymi możliwość wypróbowania sprzętu nowej generacji, otrzymania próbek wybranych produktów, skorzystania z porad ekspertów, spotkania wielu gwiazd sportu oraz przekonania się o swoich umiejętnościach w organizowanych próbach i zawodach. Targi są niepowtarzalną okazją do spotkania reprezentantów tego dynamicznie rozwijającego się sektora oraz przedsiębiorców i inwestorów poszukujących pomysłu na rozpoczęcie biznesu.

 

Pobyt na targach dodatkowo urozmaicały wyjątkowe wydarzenia towarzyszące takie jak międzynarodowa platforma biznesowa FIWE EXPERT, zawody kulturystyczne FIWE BODYBUILDING, zawody CROSSFIT, liczne pokazy i treningi na scenie z gwiazdami.

 

Po raz kolejny bardzo cieszymy się ze spotkania z naszymi obecnymi jak i przyszłymi Klientami! Dziękujemy Wam za przybycie i świetnie spędzony czas!

 

Poniżej kilka wspomnień – w formie zdjęć zrobionych przez nasz zespół.

7 dm fibo

 

6 dm fibo

 

5 dm fibo

 

1 dm fibo

 

3 dm fibo

 

2 dm fibo

 

Zespół, DM-Group.